IT-Академії
Участь стейкхолдерів у забезпеченні освітніх програм

1. Разом із компанією SoftServe проводились IT-академії за напрямками

  • «Web UI» (Python, Javascript)
  • «ATQC» (Automated Quality Control)
  • RIA (Rich Internet Application)
  • «Java»
  • «Quality Control».

2. З голандською IT фірмою OSDM проводилася півторамісячна академія для студентів 4-5-го курсу «ASP.NET MVC».

3. Проводилась ІТ академія з фірмою SharpMinds “PHP”.

4. 10 жовтня 2018 року на факультет було запрошено представників однієї з найбільших IT-компаній України SoftServe. Вони розповіли про нові тенденції в сфері IT. Важливим для студентів стало ознайомлення з вимогами, які висувають до майбутніх працівників роботодавці.

5. 21 січня 2019 р. на факультеті математики та інформатики відбулася зустріч із керівництвом міжнародної ІТ компанії «AMC Bridge»: президентом Ігорем Цинманом, операційним директором Вадимом Синахом, які приїхали із центрального офісу компанії у Волтгемі (штат Массачусетс, США), а також Юрієм Михайловським – регіональним директором компанії.

6. 12 вересня 2019 р., на нашому факультеті (у 21 аудиторії) відкрили нову навчальну лабораторію для студентів, які хочуть розвивати себе у галузі інженерної розробки. Ініціатором і партнером цього кроку стала компанія AMC Bridge – провідна організація у сфері інформаційних технологій, інженерного проектування, конструювання та виробництва.

7. 25 квітня 2020 року відбувся онлайн "День інформаційних технологій у ЧНУ". На подію завітали представники відомих ІТ-компаній, з якими факультет математики та інформатики тісно співпрацює: Шкільнюк Дмитро (Valtech), Старікова Юлія (AMC Bridge), Матвєєва Юлія (Softserve), Ткачик Олександр (Sharpminds), Edvin Zuijdendorp (Global IT Support), Василинчук Олег (Watermelon Games), Якимчук Олександр (eBizAutos). Вони поділилися своїми здобутками та секретами кар'єрного росту, розповіли про стан ІТ в Україні та Чернівцях, а також про можливості випускників ІТ спеціальностей.

8. 7 вересня 2021 р. відбулась презентація РНР-академії від компанії Sapient Pro. Студенти мали змогу познайомитись із компанією, почути пропозиції щодо працевлаштування та долучитись до проходження анонсованої РНР-академії.

9. 8 вересня 2021 р. відбулася онлайн зустріч із компанією Global IT Support. Всі, хто задумується над перспективами старту та розвитку своєї кар'єри в IT, мали змогу дізнатися більше про активні пропозиції компанії Global IT Support з працевлаштування, а також умови та перспективи співпраці.

10. 10 вересня 2021 р. у Zoom пройшла "ІТ кухня: інгредієнти, команда та ролі". Усі охочі змогли поспілкуватись із РМ компанії Agiliway Анастасією Зубинською та Java Architect Володимиром Здоміщуком.

11. 4 - 8 жовтня 2021 р. SoftServe IT Academy проводила тиждень відкритих дверей онлайн. Запрошувались всі, хто бажав дізнатись про навчальні можливості, які пропонує SoftServe IT Academy.

12. 16 вересня 2021 р. відбувся онлайн-мітап Web Apps Development Environment Practices: Pros and Cons із представником компанії AMC Bridge Павлом Шепіловим. На зустрічі обговорювались такі питання:

  • з чого складається середовище розробки та які вимоги до нього існують; 
  • про способи реалізації вимог, а також про плюси та мінуси цих інструментів, починаючи від простого до найбільш комплексного; 
  • як розробники можуть покращити поточне середовище для розробки складних вебдодатків.

13. 4 жовтня 2021 р. відбулась онлайн зустріч із представниками ІТ компанії Agiliway, які розповіли про те, як проходять технічні співбесіди.

14. 7 жовтня 2021 р. на пару з курсу "Основи інтернет технологій" під'єднались представники компанії Agiliway Назар Цуркан та Анна Грешнова. Назар Цуркан прочитав лекцію на тему "Сучасні тенденції в верстці. Адаптивна верстка. Grid чи Flex?"

15. 12 листопада 2021 р. на парі з курсу "Програмування мовою Python" представники IT-компанії UVIK Іван Рожко та Микола Кокалко прочитали лекцію на тему "Python. Чому варто вчити?".

16. 10 травня 2022 р. на занятті з дисципліни “Інформаційні технології та системи в управлінні проектів” представники компанії Agiliway провели лекцію на тему “Ризики виконання ІТ-проектів”.

17. 3 листопада 2022 р. асоціація «IT Ukraine» у партнерстві з компанією EPAM провела онлайн захід ITU Public Talks #Chernivtsi "Пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі: синергія держави та бізнесу", у якому взяли участь завідувач нашої кафедри Ігор Михайлович Черевко та асистент кафедри Дмитро Валерійович Шкільнюк. Дискусія була зосереджена на пріоритетних завдання розвитку освітньої галузі.