Онлайн-мітап від компанії AMC Bridge
Онлайн-мітап від компанії AMC Bridge
AMC Bridge запрошує на онлайн-мітап Web Apps Development Environment Practices: Pros and Cons! Участь у мітапі безкоштовна, але попередня реєстрація oбов’язкова. 
 
Зареєструватися можна тут — лінк.

Посилання для участі буде надіслане зареєстрованим учасникам додатково у день івенту.

Універсального ключа до розв’язання усіх девелоперських проблем не існує. Але з’являється безліч нових інструментів, які полегшують життя програмістам та істотно покращують швидкість розробки.  
Бачите такі рішення? Не бійтесь експериментувати та впроваджувати їх, — переконаний Павло Шепілов (Software Development Engineer, AMC Bridge). Cпираючись на свій семирічний досвід у розробці, він зробить огляд середовища розробки вебдодатків та розповість про рішення, які можуть стати вам у пригоді.
 
Про що поговоримо?  
  • з чого складається середовище розробки та які вимоги до нього існують; 
  • про способи реалізації вимог, а також про плюси та мінуси цих інструментів, починаючи від простого до найбільш комплексного; 
  • як розробники можуть покращити поточне середовище для розробки складних вебдодатків.

Мітап буде корисним  для веброзробників, тім лідерів, архітекторів і всіх, хто коли-небудь брав участь у підготовці середовища вебдодатків.  
 
Рівень складності: базовий
 
Мова презентації: російська
 
Зустрічаємось онлайн 16 вересня о 18:30.
 
AMC Bridge — одна з 15 IT-компаній світу з розробки інженерного ПЗ.
 
Ми працюємо з лідерами CAD-індустрії та технологічними стартапами. Понад 20 років наші розробки застосовуються у виробництві, будівництві та архітектурі. Ми спрощуємо робочі процеси інших галузей, щоб їм було легше змінювати світ. 
 
Ми в трійці кращих IT-роботодавців України за оцінками колег, котрі найбільше цінують команду, цікаві завдання, проєкти та атмосферу. 
 
Долучитись до команди AMC Bridge можна віддалено, з будь-якого міста України.