Фірми

які співпрацюють з кафедрою
анкета

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь в експертному дослідженні сучасного стану й перспектив удосконалення підготовки спеціалістів з ІТ технологій. Висловлені Вами побажання будуть використані для поліпшення якості освітніх послуг, що надаються кафедрою математичного моделювання факультету математики та інформатики ЧНУ.

SoftServe

SoftServe — найбільша глобальна IT-компанія з українським корінням, яка спеціалізується у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. З 1993 року SoftServe співпрацює з організаціями від розміру стартапів до великих компаній, допомагаючи їм у їхньому розвитку та інноваційності, трансформуючи операційну ефективність і постачаючи нові продукти на ринок.

У компанії широкий досвід у розробці програмного забезпечення – від Cloud, Security і UX Design до Big Analytics та Інтернету речей. Офіси компанії представлені у всіх куточках світу, а розробницькі центри містяться у Східній Європі.

GlobaITSupport

Global IT Support – українсько-голландська аутстаффінгова компанія, яка знаходиться в Україні та має понад 300 співробітників у Чернівцях та Івано-Франківську, Києві та Львові. Компанія тісно співпрацює з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.

Українська компанія під нідерландським керівництвом була заснована в 2003 році генеральним директором Едвіном Зуйдендорпом і від самого початку пропонує індивідуальний підхід в кадрових рішеннях. Спеціалістів підбирає з різними технічними навичками (.Net, PHP, JavaScript, Android, IOS, Xamarin, Java, Joomla, QA/QC, C#, Magento, Angular тощо) та рівнями стажу (junior, Middle, Senior, Architect).

valtech
Valtech – глобальна діджитал агенція (2500+ консультантів, 5 континентів, 16 країн світу, 40 офисів).
Ми – це компанія, у якій генеруються ідеї. Ми проектуємо і створюємо. Ми керуємо цифровими рішеннями та постійно оптимізуємо процеси. 
Ми консультуємо та закликаємо до дій, а також працюємо з найкращими світовими брендами, глобальними гравцями та світовими лідерами.
В Україні наші команди орієнтованні на виконання складних технічних завдань для великих компаній у таких вертикалях бізнесу, як Торгівля, Фінанси, Реклама та Готельна справа. Ми дуже тісно співпрацюємо з європейськими та закордонними колегами для того, щоб прискорити цифрові трансформаціі для наших клієнтів.
Використувуючи експертну систему у складі програмного забезпечення й найсучасніші технологіі, наші 200 консультантів пропонують свої конкурентоспроможні рішення на вищому рівні з таких міст України як Київ, Харків, Дніпро, Чернігів й Чернівці.
SharpMinds

SharpMinds — голландська ІТ-компанія (в минулому OSDN), розробник програмного забезпечення і постачальник послуг по розробці, контролю якості та підтримки інформаційних систем і бізнес-рішень. У 2004 році компанія SharpMinds відкрила філію в Україні в місті Чернівці.

Yukon Software

"Юкон-Софтваре" - це команда надзвичайно відданих своїй справі професіоналів, які із задоволенням виконують проекти різної складності для вимогливих замовників з усього світу. Назва нашої компанії та її амбіції сягають своїм корінням часів золотої лихоманки на Алясці, коли люди, незважаючи на безліч перешкод, досягали грандіозних і вражаючих результатів.

Дісайд Лтд

Дісайд Лтд – компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення і використовує передові інформаційні технології в інтересах своїх клієнтів по всьому світу. Заснована в 2002 році в м.Чернівці, реструктуризована в 2004 в Дісайд Лтд та є підрозділом Desyde Group Holding, з центральним офісом в Нідерландах.

AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах та Чернівцях.