День ІТ на кафедрі математичного моделювання

День ІТ на кафедрі математичного моделювання вже проводиться традиційно. Цього року він відбувся у суботу 20 травня 2023 р. онлайн та очно. Приємно відмітити, що до зустрічі приєдналися учні та вчителі, батьки, зацікавлені особи не тільки з нашої області, а й сусідніх областей. День був насиченим: цікаві виступи деканки факультету математики та інформатики, професорки, докторки фізико-математичних наук Мартинюк Ольги Василівни, яка розповіла про умови вступу на факультетські спеціальності, завідувача кафедри математичного моделювання, професора, доктора фізико-математичних наук Черевка Ігоря Михайловича, який познайомив присутніх із кафедрою, та директора ІТ кластера, кандидата технічних наук Шкільнюка Дмитра Валерійовича, який розповів про перспективи навчання на ІТ-спеціальностях. Студенти кафедри ділилися своїми здобутками, цікавою була вікторина. Колективом викладачів кафедри математичного моделювання для учнів середніх навчальних закладів проводилася онлайн-школа з програмування «Інформаційні технології – шлях до майбутнього», яка завершилась проведенням відкритої олімпіади з інформатики. Саме на цьому заході переможці олімпіади отримали дипломи та подарунки. Дякуємо за підтримку та надання цікавих призів нашим партнерам IT Cluster "Chernivtsi IT Community", Agiliway, Yukon Software, SoftServe. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Чекаємо учасників онлайн-школи та дня ІТ на навчання!!!