Виховний захід до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

22 лютого 2024 року студенти 1 курсу провели виховний захід "Ми пам'ятаємо про ваш подвиг", присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України.
Вже 10 років минуло з часу Революції Гідності, коли події на Майдані Незалежності показали сильний дух української нації, її незламність, а також хоробрість, об’єднавши багатьох українців у боротьбі за свою незалежність та цілісність держави.
Студенти 1 курсу відвідали пам'ятні місця у Чернівцях та підготували презентацію про події на Майдані, яку і презентували одногрупникам.