Екскурсія в SharpMinds

27 березня 2024 року ІТ компанія "SharpMinds" гостинно відкрила свої двері для студентів 4 курсу спеціальностей "Комп'ютерні науки" та "Системний аналіз". Наталія Жук - Head of HR Department at SharpMinds та Людмила Гой - Head of Recruitment at SharpMinds ознайомили студентів із ключовими кроками для створення вдалого резюме, професійного профілю LinkedIn, успішними стратегіями пошуку роботи та оволодіння мистецтвом співбесіди. Студенти отримали багато практичних та корисних порад з перших рук.

Дякуємо співробітникам "SharpMinds" за гостинність та кваліфіковані мотивуючі поради!