Екскурсiя в SoftServe

Вже за традицією, продовжуємо знайомити наших першокурсників із майбутніми роботодавцями. 1 листопада 2022 р. студенти побували на екскурсії в одній із провідних ІТ-компаній міста Чернівці - SoftServ. Фахівці компанії, як завжди, цікаво розповіли про особливості роботи в ІТ-сфері та продемонстрували плюси роботи у великій та дружній компанії, наголосили на необхідності глибоких професійних знань, знання англійської мови, вміння комунікувати в команді та здатності до постійного самовдосконалення. Особливо приємно зазначити, що серед працівників SoftServ є левова частка успішних випускників нашої кафедри.