IT KickStart

1 жовтня 2022 р. у кінотеатрі імені І. Миколайчука відбувся захід «IT KickStart», організований ІТ-кластером Chernivtsi IТ Community (головою правління якого є співробітник нашої кафедри Шкільнюк Д.В.). Метою заходу було зацікавити учнів 10-11 класів шкіл міста Чернівці та області здобувати освіту у галузі інформаційних технологій. Спікери розповіли про розвиток ІТ в Україні, власні історії успіху в IT, перевага роботи в цій галузі. Була можливість познайомитись із кафедрами ЧНУ, які готують спеціалістів з інформаційних технологій. Дякуємо оргнізаторам за цікаву можливість поспілкуватись з майбутніми абітурієнтами у теплому колі ІТ-спеціалістів.