Лекція Комп мережі

4 жовтня 2023 року на лекції з дисципліни "Комп'ютерні мережі" студенти 2 курсу спеціальностей "Комп'ютерні науки", "Системний аналіз", "Прикладна математика" та "Середня освіта (інформатика)" мали змогу поспілкуватись із випускником нашої кафедри, PM / Senior Java developer компанії "Yukon Software" із 15-річним досвідом роботи у галузі інформаційних технологій Ярославом Квасецьким. На лекції активно обговорювали важливість знання основних принципів роботи комп'ютерної мережі при проектуванні та розробці мережевих додатків. З використанням різних прикладів, лектор продемонстрував яким чином взаємодіють два кінцевих мережеві процеси та які дії відбуваються при цьому. Ярослав акцентував увагу на необхідності знань основних принципів роботи комп'ютерної мережі при працевлаштуванні, оскільки майже всі додатки, які розробляються, є мережевими. Студенти задавали запитання про досвід роботи, яким чином та за рахунок чого Ярослав досягнув рівня PM / Senior Java developer, яким чином підтримувати форму та не вигорати. Зустріч була цікавою та корисною. Дякуємо Ярославу за те, що долучається до навчання майбутніх колег!