Лекція з Solvd

1 листопада 2023 року для студентів 401, 411, 421 груп спеціальності «Комп`ютерні науки» та студентів 407 групи спеціальності «Системний аналіз» відбулася лекція на тему «Управління ризиками у виконанні ІТ проєктів» із дисципліни «Управління ІТ проєктами», яку провів запрошений лектор – регіональний партнер Solvd в Україні Дмитро Євгенович Цуркан. На лекції розглянули не тільки теоретичні аспекти інструментів та методів управління ризиками, а й проаналізували реальні приклади управління ризиками. Лектор продемонстрував інструменти, якими користується у своїй професійній діяльності. Дякуємо Дмитру за цікаву, змістовну лекцію, яка викликала бурхливий інтерес студентів. Сподіваємось на подальшу співпрацю.