Методичний семінар

6 лютого 2024 року відбувся методичний семінар кафедри математичного моделювання на тему "Штучний інтелект в освіті". Викладачі та студенти кафедри поділились власним досвідом використання штучного інтелекту ChatGPT у навчанні та викладанні.

Завідувач кафедри наголосив: "Ми повинні розуміти, що в реальному житті та професійній діяльності люди все більше користуватимуться подібними застосунками, і ймовірно, протягом наступних років це стане нормою. Відповідно, вміння ефективно та етично їх використовувати є важливою навичкою, так само як вміння відповідально користуватись соціальними мережами". І виділив 4 кроки, які повинен зробити кожен викладач для того, щоб ефективно використовувати можливості штучного інтелекту

Крок №1: Пояснити студентам можливості і обмеження ChatGPT

Крок №2: Навчити викладачів роботі з ChatGPT

Крок №3: Адаптувати освітній процес до наявності AI-застосунків

Крок №4: Створити нові підходи в навчальному процесі

Доцент Юрченко І.В. розповів про можливості ChatGPT, напрямки його використання, способи заохочення та контролю використання чат-боту студентами та власний досвід використання ChatGPT в освітньому процесі.

Асистент Мельник В.С. продемонстрував можливості ChatGPT по опрацюванню наукових текстів.

Студент 5 курсу Мельник Олег розповів про власний досвід використання ChatGPT у навчальному процесі.