Науковий семінар з Петром Назаровим

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Люксембурзький інститут здоров`я активно впроваджують Меморандум про наукову співпрацю.

14 березня відбувся науковий семінар кафедри математичного моделювання ЧНУ, на якому з науковою доповіддю "Data Analysis and Modelling in Multi-Omics" виступив керівник Bioinformatics platform Люксембургського інституту здоров’я Dr. Petr Nazarov.

Студенти спеціальностей «Комп`ютерні науки», «Системний аналіз» та «Прикладна математика», аспіранти, викладачі кафедри математичного моделювання та зацікавлені науковці дізналися про останні наукові дослідження в області біоінформатики, які проводяться групою науковців Люксембургського інституту здоров’я під керівництвом Dr. Petr Nazarov.

Матеріали семінару розміщені за посиланням: http://edu.modas.lu/presentations.html