День ІТ 2023

Запрошуємо усіх абітурієнтів 2023 року, які цікавляться ІТ-спеціальностями, та їх батьків долучитись до Дня ІТ на кафедрі математичного моделювання. Зустріч відбудеться 20 травня 2023 р. об 11.00 у форматі онлайн! Також будемо раді бачити усіх гостей і очно на факультеті математики та інформатики ЧНУ (вул. Університетська, 28, 17 ауд.) у цей же час.

На зустрічі Ви зможете дізнатися про спеціальності, які забезпечує наша кафедра, поспілкуватись з викладачами та студентами, а також отримати найновішу інформацію про вступ 2023 року. Також відбудеться нагородження переможців відкритої олімпіади з інформатики серед учнів Чернівецької області у 2023 році, яку проводила кафедра математичного моделювання ЧНУ за підтримки Чернівецького ІТ-кластера «Чернівці ІТ-ком’юніті».

Приєднуйтесь за посиланням: https://meet.google.com/anw-dnpq-dhi