Філософський турнір ЧНУ

2 травня 2023 року у Мармуровій залі університету відбувся загальноуніверситетський філософський турнір між студентськими командами, який вже за традицією щороку проводить кафедра філософії та культурології ЧНУ.

Серед 15 команд-учасниць у турнірі брали участь дві команди факультету математики та інформатики, одна з яких, пройшовши всі етапи відбіркового туру й фіналу, виборола перемогу. Переможці - студенти 2 курсу спеціальності "Системний аналіз" Граб Андрій, Вікован Валентин, Петрук Юрій, Гаюк Євген, Анатійчук Роман. Вітання нашим переможцям!

До складу другої команди-учасниці теж входили студенти нашої кафедри Дмитро Бадічел, Нікіта Апатьєв, Олександр Михайлик, Теодор Мігальчан. Наставницею обох команд була викладачка Філософії доцентка Тетяна Радзиняк.

Турнір проводився у форматі: дебати, інтелектуальні конкурси, брейн-ринг. Переможців турніру відзначено сертифікатами й книжковими подарунками!