Онлайн школа з програмування

У середу 19 жовтня 2022 відбулось перше заняття Онлайн школи з програмування. Дякуємо директору IT Cluster “Chernivtsi IT Community” Дмитру Шкільнюку та директору з навчальних програм компанії Elogic Сергію Альпатову за участь у нашому заході та потужну мотивацію учасників до навчання. Вже на першому занятті учні отримали базові знання з основ програмування на мові Python.

А далі більше! На подальших заняттях поспілкуємось про:

• Циклічні алгоритми на мові Python
  • Списки і кортежі в Python
  • Словники і множини в Python
  • Основи 3D-графіки
  • Основи роботи в середовищі Adobe Photoshop

Пропустили перше заняття, але хочете долучитись до наступних? Тоді реєструйся за посиланням https://forms.gle/U2STtZXDunjNRTwU9 чекаємо 2 листопада на другій зустрічі в Онлайн школі з програмування!