Студентська наукова конференція ЧНУ 2023 року

25-26 квітня 2023 року на факультеті математики та інформатики ЧНУ проходила щорічна Студентська наукова конференція. У підсекції математичного моделювання та інформаційних технологій було заслухано 17 доповідей наших студентів. Тематика робіт різноманітна: від розробки віртуального гіда в середовищі Unity3D до моделювання динаміки накопичення біомаси та каротиноїдів у мікроводорослях. Доповіді були цікавими та пізнавальними. Дякуємо всім за активну участь!

Для виступу на підсумковому засіданні конференції (27 квітня 2023 р. в Червоній залі ЧНУ) від факультету математики та інформатики було обрано роботу Циганаша Вадима "Симуляція колонії мурах та її застосування" (науковий керівник – асистент Дорош А. Б.).