Вручення дипломів магістрам 2022 р.

15 січня 2023 року у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося вручення дипломів магістра випускникам факультету математики та інформатики. Слова привітання прозвучали від ректора університету Петришина Р.І. та деканки факультету Мартинюк О.В.

Ми вітаємо всіх випускників факультету, серед яких 23 випускників спеціальності "Комп'ютерні науки" та 7 випускників спеціальності "Системний аналіз". Пишаємося вами, оскільки поряд із успіхами у навчанні, участю у олімпіадах та конференціях, більшість випускників вже знайшли роботу у відомих ІТ-компаніях. Ви знаєте, чого хочете досягти і постійно наближаєтесь до здійснення своєї мрії. Щиро віримо, що здобуті в університеті знання допоможуть вам стати успішними людьми та стануть у нагоді на шдяху до перемоги та процвітання України!!!