Вручення дипломів ФМІ 2023

13 січня 2024 року у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося вручення дипломів магістра випускникам факультету математики та інформатики. Щиро вітаємо всіх випускників факультету, серед яких 24 випускники спеціальності "Комп'ютерні науки" та 9 випускників спеціальності "Системний аналіз". Пишаємося вами, оскільки поряд із успіхами у навчанні, участю у олімпіадах та конференціях, більшість випускників вже знайшли роботу у відомих ІТ-компаніях України та світу. Ви знаєте чого хочете досягти і постійно наближаєтесь до здійснення своєї мрії. Щиро віримо, що здобуті в університеті знання допоможуть вам стати успішними людьми та стануть у нагоді на шдяху до перемоги та процвітання України!!!