Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

21 лютого 2024 року на факультеті математики та інформатики ЧНУ пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2023/2024 н.р. Студенти кафедри математичного моделювання презентували свої роботи у трьох секціях: Комп`ютерні науки, Інформаційні системи і технології, Інженерія програмного забезпечення. Призові місця вибороли:

Секція «Комп`ютерні науки»:

Диплом І ступеня: Венгринюк Марія Михайлівна, студентка 4 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» (керівник – доцент Піддубна Л.А.) «Розробка гри української тематики для дітей з особливими потребами в середовищі Unity»

Диплом ІІ ступеня: Палій Іванна Іванівна, студентка 4 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» (керівник – доцент Піддубна Л.А.) «Розробка розвивальної гри “Нечисть проти Мотанки” для людей з обмеженими можливостями під ОС Windows»

Секція «Інформаційні системи і технології»:

Диплом І ступеня: Зенюк Мирослав Сергійович, студент 4 курсу спеціальності «Системний аналіз» (керівник – доцент Готинчан Т.І.) «Створення телеграм бота для проходження тестів з підготовки до співбесіди на здобуття IT-професії»

Диплом ІІ ступеня: Ляшенко Андрій Романович, студент 4 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» (керівник – професор Черевко І.М.) «Бекенд-розробка для сайту оренди автомобілів»

Секція «Інженерія програмного забезпечення»:

Диплом І ступеня: Вакарюк Андрій Русланович, Мар’янчук Олександр Олегович, студенти 4 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» (керівник – професор Черевко І.М.) «Комп’ютерне моделювання геометричних параметрів оперативного доступу при лікуванні пілонідальної хвороби»

Диплом ІІ ступеня: Лазорик Андрій Богданович, студент 3 курсу спеціальності «Середня освіта (математика)» (керівник – асистент Мельник В.С.) «Рекурентна формула для задачі комбінаторної оптимізації про розміщення n шахматних фігур»

Вітаємо студентів та керівників! Бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!