Візінська І.І. докторка філософії

19 грудня 2023 року відбувся успішний захист дисертації Візінської Ірини Іванівни "Апроксимація початкових і крайових задач для диференціально-функціональних рівнянь та їх числове моделювання" на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 11 Математика та статистика за спеціальністю 113 Прикладна математика. Науковий керівник - Черевко Ігор Михайлович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри математичного моделювання факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Щиро вітаємо Ірину та її наукового керівника і бажаємо подальших професійних успіхів та наукових здобутків!

Диплом доктора філософії Візінської Ірини