Заступниця начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області

12 вересня 2022 року для студентів 2 курсу кафедри математичного моделювання спеціальностей «Комп`ютерні науки» та «Системний аналіз» була проведена зустріч із заступником начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Кушнір Галиною Миколаївною.

Галина Миколаївна роз`яснила особливості трудового законодавства, які привілеї має працівник при офіційному працевлаштуванні, що втрачає працівник, який не офіційно працюватиме. Під час спілкування зі студентами детально роз’яснено тонкощі щодо особливостей працевлаштування молодих працівників, їх звільнення з роботи, надання відпусток, проходження медичних оглядів, режиму робочого часу, відповідальності за порушення чинного законодавства.

Була також надана акутальна інформація про працевлаштування в період воєнного часу.

Окремо наголошено на необхідності та важливості офіційного працевлаштування та належному порядку оформлення на роботу у період воєнного часу.

Дякуємо за корисну інформацію!