Бази даних та інформаційні системи
  • Кількість кредитів 5
  • Тип Обов'язковий
  • Семестр 4
  • Рівень вищої освіти Бакалавр
  • Підсумковий контроль Екзамен

Дисципліна націлена на оволодіння студентами основами загальної теорії баз даних, основними принципами проектування реляційних баз даних та інформаційних систем, опанування технологією програмування в середовищі MySQL та накопичення навиків проектування в ньому баз даних та інформаційних систем, ознайомлення з елементами мови запитів SQL.

Знання і досвід, набуті в цьому курсі, будуть корисними в майбутній практичній діяльності студентів при проектуванні конкретних баз даних та інформаційних систем, а також при освоєнні інших сучасних систем керування базами даних та  технологій доступу до баз даних.