Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей - щорічний загальнонаціональний конкурс, що проводиться з метою підготовки фахівців нової генерації європейського рівня, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності, для яких установлення на професійну майстерність є пріоритетною стратегією їх життєдіяльності.

Секція «Комп`ютерні науки»:

Диплом І ступеня: Венгринюк Марія Михайлівна, студентка 4 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» (керівник – доцент Піддубна Л.А.) «Розробка гри української тематики для дітей з особливими потребами в середовищі Unity»

Диплом ІІ ступеня: Палій Іванна Іванівна, студентка 4 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» (керівник – доцент Піддубна Л.А.) «Розробка розвивальної гри “Нечисть проти Мотанки” для людей з обмеженими можливостями під ОС Windows»

Секція «Інформаційні системи і технології»:

Диплом І ступеня: Зенюк Мирослав Сергійович, студент 4 курсу спеціальності «Системний аналіз» (керівник – доцент Готинчан Т.І.) «Створення телеграм бота для проходження тестів з підготовки до співбесіди на здобуття IT-професії»

Диплом ІІ ступеня: Ляшенко Андрій Романович, студент 4 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» (керівник – професор Черевко І.М.) «Бекенд-розробка для сайту оренди автомобілів»

Секція «Інженерія програмного забезпечення»:

Диплом І ступеня: Вакарюк Андрій Русланович, Мар’янчук Олександр Олегович, студенти 4 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» (керівник – професор Черевко І.М.) «Комп’ютерне моделювання геометричних параметрів оперативного доступу при лікуванні пілонідальної хвороби»

Диплом ІІ ступеня: Лазорик Андрій Богданович, студент 3 курсу спеціальності «Середня освіта (математика)» (керівник – асистент Мельник В.С.) «Рекурентна формула для задачі комбінаторної оптимізації про розміщення n шахматних фігур»

Секція "Комп`ютерні науки":

Диплом І ступеня: Циганаш Вадим Віталійович (керівник - асистент Дорош А.Б.) "Створення настільного застосунку для визначення жанру книжок"

Диплом ІІ ступеня: Щур Олександр Іванович (керівник - асистент Дорош А.Б.) "Створення мобільного застосунку для моніторингу відвідуваності студентів та розкладу"

Секція "Інформаційні системи і технології":

Диплом І ступеня: Головач Дмітрій Миколайович (керівник - доцент Івасюк Г.П.) "Розробка гри в середовищі Unity 3D "Морський бій""

Диплом ІІ ступеня: Білецька Анастасія Сергіївна, Близнюк Галина Василівна (керівник - асистент Іліка С.А.) "SMM кафедри математичного моделювання в соціальних мережах"

Секція "Інженерія програмного забезпечення":

Диплом І ступеня: Яковець Дмитро Григорович (керівник - асистент Дорош А.Б.) "Створення фреймворку для розробки 2D мультимедійних застосунків"

Диплом ІІ ступеня: Мельник Олег Андрійович (керівник - професор Черевко І.М.) "Проектування програмного забезпечення для управління пристроями на ОС Windows за допомогою веб-камери"

Диренко Віктор - студент 3 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" - наукова робота у галузі "Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)", науковий керівник Черевко Ігор Михайлович,
Павлюк Максим - студент 4 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" - наукова робота у галузі "Компʼютерні науки", науковий керівник Івасюк Галина Петрівна,
Шанін Антон - студент 5 курсу спеціальності "Компʼютерні науки" - наукова робота у галузі "Інженерія програмного забезпечення", науковий керівник Черевко Ігор Михайлович.