ІТ-сніданок 11.05.2024
11 травня 2024 року відбувся черговий ІТ-сніданок, які організовує Чернівецький ІТ-кластер для професійного спілкування студентів, викладачів та фахівців ІТ-галузі у дружній невимушеній атмосфері. Доповідачем на цій зустрічі був студент 4 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" Михайло Овдієнко, який працює Technical Writer у компанії SoftServe.
Тема заходу: "Technical Writer: Як стати інформаційним розробником?"

Михайло цікаво розповів, які необхідні знання та вміння потрібно мати, щоб потрапити в ІТ, які задачі він розв'язує, працюючи Technical Writer, та на власному досвіді продемонстрував як потрібно розвиватися у сфері ІТ-технологій, щоб досягти успіху. По завершенню доповіді Михайла засипали питаннями.

Вкотре дякуємо Чернівецькому ІТ-кластеру за співпрацю та підтримку наших студентів!