Студентський проєкт "Пов'язані"

Студентами факультету математики та інформатики ЧНУ, серед яких є студент 3 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" Олександр Михайлик, започатковано проєкт «Пов'язані», створений у межах програми UPSHIFT, яка у Чернівецькій області реалізується ГО «Центр молоді Чернівців», за підтримки ЮНІСЕФ. Проєкт покликаний допомогти молоді Чернівців розкрити свій потенціал у сфері інформаційних технологій.

Вже у суботу 20 квітня о 12:00 проєкт «Пов'язані» та IT-компанія MobiDev запрошують долучитися до першої зустрічі спільноти для обговорення шляхів розвитку в IT.

Тема зустрічі: Exploring the IT Universe Together: Projects, Structures, and Professions Unveiled. Нотатки НЕексперта

Що тебе очікує?
  • Розгляд ринку IT в Україні та кар'єрні можливості 2024: стан і перспективи.
  • Структура IT-компаній та різноманітність професій у сфері IT.
  • Типи та етапи проєктів в IT, роль різних професій у їхньому життєвому циклі.
  • Практичні поради щодо навчання та пошуку перших job offer в IT.

Локація: м. Чернівці, вул. Університетська, 28 (факультет математики та інформатики, 39 ауд, 3 поверх)
Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією за посиланням

Запрошуємо долучатись до студентських ініціатив та організованих заходів!