Пітчинг (конкурс) бізнес-ідей і стартапів

9-10 травня 2024 року студенти кафедри математичного моделювання Марина Ніколаєску (4 курс спеціальності "Комп'ютерні науки") та Андрій Граб (3 курс спеціальності "Системний аналіз") взяли участь у пітчингу (конкурсі) бізнес-ідей і стартапів у рамках проєкту Бізнес-інкубатор "Innovation challenge".

Марина Ніколаєску презентувала проєкт "Будинок для відпочинку "EdenGarden"", а Андрій Граб - проєкт "Онлайн-академія "EDUCODE"", за що отримали винагороди від партнерів проєкту.

Бажаємо успіхів учасникам конкурсу у їхніх стартапах. Не зупиняйтесь на досягнутому!