Студентська наукова конференція ЧНУ 2024

16-17 квітня 2024 року на факультеті математики та інформатики ЧНУ проходила щорічна Студентська наукова конференція. У підсекції інформаційних технологій та системного аналізу було заслухано 27 доповідей наших студентів. Тематика робіт різноманітна: від "Розробки музичного вебдодатку «UA MUSIC» для популяризації української музики у світовому вебпросторі" до "Видів схем внутрішнього заповнення моделей для 3D-друку". Доповіді були цікавими та пізнавальними. Дякуємо всім за активну участь!

Для виступу на підсумковому засіданні конференції (18 квітня 2024 р. в Червоній залі ЧНУ) від факультету математики та інформатики було обрано роботу Мар’янчука Олександра "Створення додатку для тренування та проведення змагань зі спортивного програмування на основі мікросервісної платформи CMS" (науковий керівник – асистент Дорош А. Б.).